Delavnice molitve in življenja

Delavnice molitve in življenja (DMŽ) so šola molitve, šola življenja in šola apostolata.

DMŽ obsegajo 15 srečanj, po eno srečanje na teden.

Vsako srečanje vključuje branje in premišljevanje odlomka Svetega pisma; katehezo, ki med drugim oznani Očetovo brezpogojno ljubezen. Spoznavamo različne molitvene načine in na ta način se učimo vstopati v zaupen in pristen odnos z Bogom.

DMŽ so namenjene vsem vernikom: župnijskim sodelavcem, članom cerkvenih skupin, mladim nad 18 let, odraslim, upokojencem, samskim, zakoncem, od cerkve oddaljenim, tistim, ki ne morejo prejemati zakramentov. Priporoča se tudi, da se jih po kakšnih dveh ali treh letih udeleženec  znova udeleži, da osveži svoj odnos do Božje besede.

Uvodno srečanje DMŽ bo 10. januarja 2023 ob 17. uri na Vidmu v Domu p. Miha Drevenška. Uvodno srečanje je namenjeno predstavitvi delavnice molitve in življenja; spoznali bomo njeno naravo, delovanje, vsebino in učinkovitost. Pridite in poglejte.

s. Hermina Nemšak FBS